Grand Cross Camp Grand lux Traveller Luxury>> více >> více >> více >> více >> více >> více

Elektrokola GUEWER:
  1. Na elektrokola není třeba řidičské oprávnění.
  2. Je vhodné pro seniory a tělesně postižené občany, kterým běžné kolo vzhledem k pohybovým potížím pomůže opět pohodlně a bez námahy cestovat.
  3. Kola nevyžadují speciální údržbu, obsluhu zvládne každý kdo umí jezdit na kole.
  4. Jsou ideálním prostředkem na dopravu do zaměstnání s minimálními provozními náklady.
  5. Elektrokola jsou v současné době velmi oblíbena při rekreační cyklistice. Bez větší námahy zvládnou kopcovitý a horský terén.
  6. Kola jsou využívána v půjčovnách v horských oblastech, rekreačních střediscích, v kempech a hoteleh.
  7. Velikou oblibu si získala elektrokola u zdravotně postižených spoluobčanů, kterým pomocný elektromotor usnadní jízdu na kole. Zejména jsou doporučována jako rehabilitační pomůcka po operacích kyčelních a koleních kloubů
  8. Dojezd kola na baterii je cca 50 km, při použití pedálového asistentu se dojezd prodlužuje ( záleží na terénu a povětrnostních vlivech )
  9. Pokud dojde baterie, je možné pokračovat v jízdě klasickým způsobem ( došlapat ).Baterii lze jednoduše dobít pomocí nabíječky ( přibližně za 2 - 4 hodiny všude tam, kde je k dispozici 230 V ).
  10. Rychlost kola je ze zákona omezena na 25 km/h, po překročení rychlosti se motor sám odpojí a vy pokračujete dále vlastní silou.Výkon motoru nesmí přesáhnout trvalý výkon 250 W.Elektrokola Hranice
Nabízíme  Vám levný provoz ,žádnou námahu  a spoustu radosti za pár peněz .
Modely 2013 již v prodeji .
string(59) "Smarty error: unable to read resource: "globalcontent:left""